Britt De Wilde van Group-GTS: “Werknemers behandelen als familie”

Nieuws, Mensen
Yannick De Spiegeleir
Britt De Wilde hr-manager Group-GTS
Britt De Wilde © Group-GTS

Logistiek dienstverlener Group-GTS blaast in 2023 veertig kaarsjes uit. 700 medewerkers en hun familie vierden het jubileum op het circuit van Zolder. “De aandacht voor onze werknemers gaat verder dan deze familiedag”, zegt hr-manager Britt De Wilde, die het personeelsbeleid toelicht.

Met maar liefst 700 enthousiaste deelnemers, van alle leeftijden, bouwde Group-GTS het afgelopen weekend een groots feest. Medewerkers, hun partners en natuurlijk de kinderen konden genieten van tal van activiteiten, zoals springkastelen, autoraces, airbrush-tatoeages, truckraces, enzovoort. Ook het voltallige management was aanwezig om samen met de medewerkers de successen van de afgelopen jaren te vieren.

Laag personeelsverloop

“Het algemene hr-beleid en de tevredenheid van de werknemers zijn belangrijke drijfveren voor het succes van de organisatie, wat zich vertaalt in een bijzonder laag personeelsverloop”, zegt Britt De Wilde, die sinds drie jaar aan de slag is als hr-manager bij Group-GTS.

De logistieke dienstverlener zet al langer in op een adequaat rekruteringsbeleid. “Zo brengen we regelmatig bezoeken aan scholen, beurzen en werkgeversorganisaties om te werken aan onze ‘employer branding’ en om de instroom van jonge talenten te faciliteren. Het heeft er mee voor gezorgd dat we de afgelopen jaren een aantal sterke profielen hebben kunnen overtuigen om bij ons aan de slag te gaan”, geeft De Wilde aan. “Daarnaast zien we ook vaak spontane sollicitaties.”

Eigen initiatief

Mensen aan boord halen is één zaak, ze houden is een andere. “Door in te zetten op beleving zorg je ook dat het engagement bij je medewerkers voor je bedrijf groeit”, aldus De Wilde. Bij Group-GTS zijn ze dan ook niet aan hun proefstuk toe als het aankomt op het aanbieden van belevingen voor hun medewerkers. De logistieke dienstverlener, die de afgelopen jaren sterk groeide, organiseert jaarlijks ook zomer- en winterevenementen voor het personeel.

Daarnaast nemen werknemers vaak zelf het initiatief om leuke activiteiten te organiseren zoals spontane pizza-avonden, sportpronostieken en een quiz. Om plezier en collegialiteit te bevorderen, heeft Group-GTS een multifunctionele ruimte gebouwd, waar medewerkers gebruik van kunnen maken.

Warme bedrijfscultuur

Bij een onafhankelijke bevraging van CLB Group behaalde Group-GTS een score van 100%. Het onderzoek peilde naar jobzekerheid, werktevredenheid en het geloof in de toekomst van de firma. “De insteek bij Group-GTS is: mensen brengen zoveel tijd door op hun werk dat ze bij wijze van spreken familie worden. Dan moet je ze ook zo behandelen.”

“Bij Group-GTS koesteren we een inclusieve en warme bedrijfscultuur, waarin iedereen gelijkwaardig is”, beaamt Ben Geybels, CEO van Group-GTS. “Het jubileum bood ons de kans om al onze medewerkers te bedanken voor hun harde werk. Dankzij hun inzet hebben we met onze groep een dergelijk succesverhaal kunnen schrijven.”

Familiedag Group-GTS (C) GTS
Britt De Wilde van Group-GTS: “Werknemers behandelen als familie” – Flows

Britt De Wilde van Group-GTS: “Werknemers behandelen als familie”

Nieuws, Mensen
Yannick De Spiegeleir
Britt De Wilde hr-manager Group-GTS
Britt De Wilde © Group-GTS

Logistiek dienstverlener Group-GTS blaast in 2023 veertig kaarsjes uit. 700 medewerkers en hun familie vierden het jubileum op het circuit van Zolder. “De aandacht voor onze werknemers gaat verder dan deze familiedag”, zegt hr-manager Britt De Wilde, die het personeelsbeleid toelicht.

Met maar liefst 700 enthousiaste deelnemers, van alle leeftijden, bouwde Group-GTS het afgelopen weekend een groots feest. Medewerkers, hun partners en natuurlijk de kinderen konden genieten van tal van activiteiten, zoals springkastelen, autoraces, airbrush-tatoeages, truckraces, enzovoort. Ook het voltallige management was aanwezig om samen met de medewerkers de successen van de afgelopen jaren te vieren.

Laag personeelsverloop

“Het algemene hr-beleid en de tevredenheid van de werknemers zijn belangrijke drijfveren voor het succes van de organisatie, wat zich vertaalt in een bijzonder laag personeelsverloop”, zegt Britt De Wilde, die sinds drie jaar aan de slag is als hr-manager bij Group-GTS.

De logistieke dienstverlener zet al langer in op een adequaat rekruteringsbeleid. “Zo brengen we regelmatig bezoeken aan scholen, beurzen en werkgeversorganisaties om te werken aan onze ‘employer branding’ en om de instroom van jonge talenten te faciliteren. Het heeft er mee voor gezorgd dat we de afgelopen jaren een aantal sterke profielen hebben kunnen overtuigen om bij ons aan de slag te gaan”, geeft De Wilde aan. “Daarnaast zien we ook vaak spontane sollicitaties.”

Eigen initiatief

Mensen aan boord halen is één zaak, ze houden is een andere. “Door in te zetten op beleving zorg je ook dat het engagement bij je medewerkers voor je bedrijf groeit”, aldus De Wilde. Bij Group-GTS zijn ze dan ook niet aan hun proefstuk toe als het aankomt op het aanbieden van belevingen voor hun medewerkers. De logistieke dienstverlener, die de afgelopen jaren sterk groeide, organiseert jaarlijks ook zomer- en winterevenementen voor het personeel.

Daarnaast nemen werknemers vaak zelf het initiatief om leuke activiteiten te organiseren zoals spontane pizza-avonden, sportpronostieken en een quiz. Om plezier en collegialiteit te bevorderen, heeft Group-GTS een multifunctionele ruimte gebouwd, waar medewerkers gebruik van kunnen maken.

Warme bedrijfscultuur

Bij een onafhankelijke bevraging van CLB Group behaalde Group-GTS een score van 100%. Het onderzoek peilde naar jobzekerheid, werktevredenheid en het geloof in de toekomst van de firma. “De insteek bij Group-GTS is: mensen brengen zoveel tijd door op hun werk dat ze bij wijze van spreken familie worden. Dan moet je ze ook zo behandelen.”

“Bij Group-GTS koesteren we een inclusieve en warme bedrijfscultuur, waarin iedereen gelijkwaardig is”, beaamt Ben Geybels, CEO van Group-GTS. “Het jubileum bood ons de kans om al onze medewerkers te bedanken voor hun harde werk. Dankzij hun inzet hebben we met onze groep een dergelijk succesverhaal kunnen schrijven.”

Familiedag Group-GTS (C) GTS