Laura Peeraer nieuw juridisch adviseur bij TLV

Nieuws, Mensen
Yannick De Spiegeleir
Laura Peeraer
Laura Peeraer © TLV

Na het vertrek van Freija Fonteyn vond Transport en Logistiek Vlaanderen (TLV) met Laura Peeraer een nieuw juridisch adviseur. “Van vragen over ladingzekering tot vrachtbrieven. In mijn eerste maanden heb ik al flink wat ervaring opgedaan.”

De 28-jarige Laura Peeraer heeft een opleiding rechten aan UGent gevolgd en deed haar eerste werkervaring op in het notariaat. Tot voor kort was haar enige affiniteit met de transportsector haar vriend, die werkzaam is voor een transportbedrijf. Drie maanden geleden begon Laura aan een nieuwe professionele uitdaging als juridisch adviseur bij beroepsfederatie TLV, na het vertrek van Freija Fonteyn naar Voka.

Eyeopener

“Ik heb mij al flink ingelezen in de sector en ging zelfs al op pad met een vrachtwagenchauffeur. Het is een echte eyeopener om te zien hoeveel schakels er betrokken zijn in de logistieke keten. Bovendien is het een sector die continu in beweging is, getuige de huidige vergroening die aan de gang is. Het fijne aan deze job is bovendien dat je met juridisch advies het verschil kan maken voor leden. Ik kreeg intussen al vragen binnen over tal van onderwerpen zoals boetes, ladingzekering en vrachtbrieven.”

Volledig advies

Laura ervaart bovendien veel steun van haar collega’s. “Er zijn bij TLV verschillende mensen actief die hier al enkele decennia werken. Dat zegt voor mij wel iets over een organisatie en de groeikansen die je er krijgt. Bovendien staan de ervaren collega’s me ook met raad en daad bij als ik iets niet weet. Daarnaast blijf ik mezelf inzetten om mijn kennis continu bij te schaven, want onze leden van correct en volledig advies voorzien, is voor mij de absolute prioriteit.”

Laura Peeraer nieuw juridisch adviseur bij TLV – Flows

Laura Peeraer nieuw juridisch adviseur bij TLV

Nieuws, Mensen
Yannick De Spiegeleir
Laura Peeraer
Laura Peeraer © TLV

Na het vertrek van Freija Fonteyn vond Transport en Logistiek Vlaanderen (TLV) met Laura Peeraer een nieuw juridisch adviseur. “Van vragen over ladingzekering tot vrachtbrieven. In mijn eerste maanden heb ik al flink wat ervaring opgedaan.”

De 28-jarige Laura Peeraer heeft een opleiding rechten aan UGent gevolgd en deed haar eerste werkervaring op in het notariaat. Tot voor kort was haar enige affiniteit met de transportsector haar vriend, die werkzaam is voor een transportbedrijf. Drie maanden geleden begon Laura aan een nieuwe professionele uitdaging als juridisch adviseur bij beroepsfederatie TLV, na het vertrek van Freija Fonteyn naar Voka.

Eyeopener

“Ik heb mij al flink ingelezen in de sector en ging zelfs al op pad met een vrachtwagenchauffeur. Het is een echte eyeopener om te zien hoeveel schakels er betrokken zijn in de logistieke keten. Bovendien is het een sector die continu in beweging is, getuige de huidige vergroening die aan de gang is. Het fijne aan deze job is bovendien dat je met juridisch advies het verschil kan maken voor leden. Ik kreeg intussen al vragen binnen over tal van onderwerpen zoals boetes, ladingzekering en vrachtbrieven.”

Volledig advies

Laura ervaart bovendien veel steun van haar collega’s. “Er zijn bij TLV verschillende mensen actief die hier al enkele decennia werken. Dat zegt voor mij wel iets over een organisatie en de groeikansen die je er krijgt. Bovendien staan de ervaren collega’s me ook met raad en daad bij als ik iets niet weet. Daarnaast blijf ik mezelf inzetten om mijn kennis continu bij te schaven, want onze leden van correct en volledig advies voorzien, is voor mij de absolute prioriteit.”