Opleiding vrachtwagenchauffeur aan VTI Zeebrugge boomt

Nieuws, Mensen
Roel Jacobus

Het Vrij Technisch Instituut Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen in Zeebrugge heeft een speciale band met de haven. “Wij zijn door onze ligging direct met de havenbedrijvigheid verbonden. Veel van onze leerlingen kunnen in de haven stage lopen en vinden er nadien werk. Vroeger bestond er nog een opleiding scheeps- en haventechniek. Vandaag zijn voor de haven de meest relevante richtingen koelen en verwarming, autotechniek en engineering”, zegt directeur Philip Curvers.

Dit artikel is exclusief voor abonnees.

Kies een formule en krijg toegang tot alle artikels. Of log in als abonnee.

PARTICULIER
€325,00294,00/jaar
Onbeperkt toegang tot alle artikels met 1 login. Perfect voor mensen met een gezonde interesse in onze sector. (Geen factuur)
ONDERWIJS
Onderwijs 171,00 /jaar
Onbeperkt toegang tot alle artikels. Geschikt voor docenten in voltijdse dagopleidingen voor de logistieke sector.
PROFESSIONAL
348,00/jaar
Onbeperkt toegang tot alle artikels met 1 login. Perfect voor consultants en zelfstandigen.
BEDRIJVEN
Vanaf €513,00/jaar
Onbeperkt toegang tot alle artikels met meerdere logins. Perfect voor organisaties met nood aan meerdere logins.
ZAKELIJK ABONNEMENT VOOR GROTE ONDERNEMINGEN
 
Als grote onderneming hebt u meer dan 6 logins nodig. We helpen u graag verder via een offerte op maat. Contacteer ons via abonnementen@flows.be.
Opleiding vrachtwagenchauffeur aan VTI Zeebrugge boomt – Flows

Opleiding vrachtwagenchauffeur aan VTI Zeebrugge boomt

Nieuws, Mensen
Roel Jacobus

Het Vrij Technisch Instituut Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen in Zeebrugge heeft een speciale band met de haven. “Wij zijn door onze ligging direct met de havenbedrijvigheid verbonden. Veel van onze leerlingen kunnen in de haven stage lopen en vinden er nadien werk. Vroeger bestond er nog een opleiding scheeps- en haventechniek. Vandaag zijn voor de haven de meest relevante richtingen koelen en verwarming, autotechniek en engineering”, zegt directeur Philip Curvers.

Dit artikel is exclusief voor abonnees

Profiteer deze maand van 40% korting op een Flows abonnement en lees Flows voor slechts 17,40 29,00 per maand.

Word abonnee en krijg toegang tot alle artikels.

 

Ben u al abonnee?

Login